ULTIMAAX

Birinci Sınıf Elastomer Süspansiyon

ÜSTÜN SÜRÜŞ KALİTESİUMX

ULTIMAAX®

AĞIR TİCARİ ARAÇ PAZARI İÇİN TASARLANMIŞ BİRİNCİ SINIF ELASTOMER SÜSPANSİYONULTIMAAX elastomer süspansiyonu; Hendrickson'un 100 yılı aşkın deneyimi ile, mühendislik alanındaki en son gelişmeler kullanılarak, mükemmel dayanıklılık, yüksüz durumda en iyi sürüş konforu ve araç dengesini sağlamak için tasarlanmıştır. Sistem benzersiz tasarımı sayesinde hem yüklü hem de yüksüz durumlarda üst düzey sürüş konforu sunmaktadır.

Read Press Release

ÖZELLİKLER & FaydalarAğırlık Avantajı

Yüksek Dayanıklılık

Düşük İşletme Giderleri

Gelişmiş Sürüş Kalitesi


TEKNİK ÖZELLİKLERULTIMAAX 26t 32t 40t
Süspansiyon Kapasitesi 26 to 29t 32 to 37t 40 to 48t
Sürüş Yüksekliği1 200 to 300mm 250 to 350mm 250 to 350mm
Aks Aralığı1 1,350 - 1,500mm 1,350 - 1,500mm 1,400 - 1,500mm

 

1Farklı sürüş yükseklikleri veya aks aralığı seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak için Hendrickson ile iletişime geçin.

Tüm talepler geçerli Hendrickson teknik spesifikasyonlarına uygun olmalı ve araç orijinal hali ile üretici firma tarafından onaylanmalıdır. Teknik özellikler, uygulamalar, kapasiteler, servis ve bakım talimatlarına ilşkin ek ayrıntılar için Hendrickson ile iletişime geçebilir veya Hendrickson internet sayfasına bakabilirsiniz (www.hendrickson-intl.com). Ağır ticari araç uygulamalarında amortisörlere ihtiyaç duyulabilir. Amortisör kullanımı ile sürüş ve çekiş gücü iyileştirilebilir. Sürüş performansı kişiden kişiye değişir, kabin süspansiyonu, yol koşulları, gövde ve şasi özellikleri gibi süspansiyon tasarımının ötesinde birçok faktöre bağlıdır.

DAYANIKLILIKTA SINIFININ EN İYİSİ 


ULTIMAAX BAYİ EĞİTİMİ